גרילים

לצאת למסעדה בכל פעם שמתחשקת לכם ארוחת גריל, זו אפשרות. עם זאת, אפשרות טובה יותר היא להתחדש בגריל – למרפסת או לחצר בבית! אנחנו ב"גסטרו לוי", מזמינים אתכם להתרשם ממגוון רחב של גרילים ממותגים ואיכותיים! אז מה אנחנו שמים על הגריל בשבילכם?
חוויה קולינארית משובחת שאפשר לספר עליה המון, אך בהחלט עדיף לטעום ממנה!

אתם לא יכולים לחכות לארח את חבריכם ולפנק את בני משפחתכם בארוחת גריל? אנו מבינים אתכם! לפני שאתם מגבשים קונספט לארוחה ומשגרים הזמנות, אתם מוזמנים לפנות אלינו! נשמח להשיב לכם על כל שאלה מקצועית, לאפיין את הצורך שלכם ולהתאים לכם גריל בהתאם לתדירות השימוש הצפויה, גודל הגריל המועדף עליכם וכמובן – תקציב.
אז במקום לחלום על גריל החלומות שלכם, למה שלא תגשימו אותו? התקשרו עכשיו! 073-7054312

גריל קולמן

מנגל גז קולמן פרימיום 6 מבערים, הדגם הגדול והמפואר.
מגיע עם תוספת של פלנצה, כירת גז וגריל עופות.

מנגל גז קולמן 4 מבערים

גריל קיוטי

לגרילי ה- קיוטי קיימות מספר אפשרויות:

1. גריל קיוטי גז
2. גריל קיוטי פחם
3. גריל קיוטי שמשלב גם גז וגם פחם

גריל נפוליאון

קיימים מגוון דגמים, ניתן לציין לנציג שלנו את הדגם הרצוי ונזמין אותו בהתאמה למידות המטבח שלך.

מנגל גז Rg-Style

מידה 70 ס״מ
6 מבערים, 70 אלף ביטיו

מידה 100 ס״מ
9 מבערים, 110 אלף ביטיו

מנגל פחמים OZTI

מיוצר בטוריקה
נירוסטה 304,
מידות חוץ 100×50
מידות פנים 68×36

גרילים גז – איך ניתן להסביר את הביקוש הגבוה להם?

עד לפני לא מעט זמן, מרבית האנשים היו נהנים מארוחות גריל שהכנתם מתבססת על הבערת פחמים. עם זאת, כיום הבחירה האוטומטית היא דווקא בגרילים מבוססי גז. אם גם אתם מתעניינים ברכישת גריל, לבטח מבליחה כעת לראשכם השאלה: "מה הופך את גריל הגז למומלץ יותר?". אתם שואלים – אנחנו עונים:

  • חווית גריל משודרגת – אתם לא רוצים להסתפק רק בארוחה טובה, אלא בחוויית גריל מעולה! החוויה תבוסס בין היתר על זמן הכנת המטעמים. במידה והתנסיתם בהבערת פחמים בעבר, אתם מודעים לכך שהיא עלולה לקחת זמן. עם גרילים גז? האש נדלקת בלחיצת כפתור, מה שאומר שחוויית הגריל שלכם – מהדלקת הגז, דרך הכנת המטעמים ועד אכילתם, בהכרח תהיה טובה יותר!
  • עוצמת חום אחידה – כידוע, האש שמקורה בהבערת פחמים, נוטה "להשתולל" בדינמיות. עם זאת, בגריל גז יש לכם שליטה מלאה על עוצמת החום. המשמעות היא שיש באפשרותכם להתאים את הלהבה המתאימה ביותר בכל רגע נתון לסוג המזון: מירקות, דרך דגים ועד עופות ובשר.
  • תחזוקה וניקיון – ארוחת גריל בהכרח מלכלכת ודורשת מכם תחזוקה גבוהה? לא עם גריל גז! העבודה עם גריל גז נקייה ואסתטית יותר, זאת מאחר והפעלתו אינה מותנית בהבערת פחמים. המשמעות היא שבסיום הארוחה אינכם נשארים עם פסולת (פחמים שרופים) שיש לפנותם.
דילוג לתוכן